Графік роботи
Пн.-Пт.: 9.00-19.00
Сб: 10.00-16.00

Про бренд Маріо

Компанія Маріо заснована в 1998 році і за 20 років стала одним з лідерів по виробництву рушникосушок на території України. Сьогодні площа фабрики, розташованої в м Літин (Вінницька обл.), Становить приблизно 10 тисяч квадратних метрів. Головними складовими успіху підприємства стало впровадження в виробничий процес технологічних інновацій і використання високоякісної сировини. Для виготовлення радіаторів використовується виключно нержавіюча сталь марки AISI 304. Високий вміст в металі хрому (не менше 18%) і нікелю (не менше 8%) гарантує високу безпеку для користувача, так як захищає від виникнення течі в виробі. Готова труба імпортується безпосередньо з Італії та Фінляндії. Це значно підвищує якість готових виробів, які повністю відповідають європейським стандартом EN 442. Китайському або тайваньському сировини в промисловому циклі компанії Маріо місця немає. В цьому Ви можете бути впевнені на 100%. Кожне готовий виріб додатково перевіряється на міцність під тиском в 22 атмосфери, а потім наноситься фірмове клеймо ТМ Маріо, щоб безпомилково відрізнити його від можливих підробок.

Українська компанія спеціалізується, головним чином, на виготовленні водяних і електричних полотенцесушителей. Широкий асортимент включає як бюджетні класичні моделі, так і дизайн-радіатори для більш вимогливого клієнта. Серед вісімдесяти моделей кожен зможе підібрати необхідний варіант для своєї ванної кімнати. Однією з ексклюзивних особливостей електричних полотенцесушителей ТМ Маріо є наявність регулятора, за допомогою якого можна ввімкнути або вимкнути пристрій, задавати ступінь нагріву. Це дозволить самостійно регулювати споживання електроенергії і сушити делікатні речі.

Купити продукцію Маріо також можна на території Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, Данії, Швеції, Фінляндії, Великобританії і деяких інших країн, де український бренд користується великою популярністю, як і на вітчизняному ринку.

Замовити зворотній дзвінок

Залиште свої контакти нижче і ми передзвонимо для консультації

Заказать обратный звонок

Оставьте свои контакты ниже и мы перезвоним для консультации

Мой аккаунт

Увійти

Реєстрація

На вашу email адресу буде надіслано пароль.

Список бажань за замовчанням

Ваш список бажань зараз порожній.

Повернутись у магазин

Мій обліковий запис

Увійти

Реєстрація

На вашу email адресу буде надіслано пароль.

Швидке замовлення

Залиште свої контакти нижче і ми передзвонимо для підтвердження

Список бажань за замовчанням

Ваш список бажань зараз порожній.

Повернутись у магазин